מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון


 

 

“Anyone can get dressed up and glamorous, but it is how people dress in their days off that

are the most intriguing.” — Alexander Wang

אנו נוטים לגבש דעה על אנשים בהתאם להופעתם החיצונית, ולא במקרה. לפריטי הלבוש שאנו בוחרים ללבוש יש משמעות. הם מספקים רמזים על אופיינו, על איזה טיפוס אנחנו, גילנו ועיסוקנו. יש אנשים שלא חשוב להם איך תתפוס אותם הסביבה, אך מרביתנו ניזונים ומשתמשים בשפה הזאת על בסיס יומיומי.

המלתחה שלך תספר לנו איזה טיפוס של מנהל אתה או איך אתה מעוניין להיתפס על ידי הסביבה שלך. במקרה שלך – אתה מעוניין להיתפס כמנהל אסוף, סמכותי, מאורגן ובטוח בעצמו. במזג האוויר השורר במזרח התיכון הציפייה שתלבש חליפה 24/7 היא מוגזמת לכל הדעות. אז איך בכל זאת תוכל להעביר את אותם המסרים ואת אותה הסמכותיות גם בבגדים היומיומיים? תן לנו לקחת אותך לטיול אופנתי קצר בשבוע עבודה עמוס ולהציע לך בגדים המתאימים לסדר יום עתיר פעילויות, ישיבה ממושכת וימים ארוכים הנמשכים עד הבילויים של הלילה. 

    RUSHING TO THE OFFICE

 סתווי טיפוסי ואתה ממהר לעבודה. מסתמן שהיום יהיה רגוע יחסית ללא פגישות. יום שכזה מרמז על כך שתשב מול המחשב רוב היוםבוקר, ועל כן היינו ממליצים לך ללבוש מכנסי ג'ינס מחמיאים בגזרת סלים, עשויים מבד דנים איכותי ומעט אלסטי, כדי שיהיה לך נוח לשבת במשרד לאורך היום. היינו ממליצים לשלב עם המכנסיים סריג pullover עשוי כותנה איכותית, בסריגת כבלים דקה עם רוכסן קצר. כל הלוק משדר משהו אסוף, נינוח ועדיין סמכותי.


 

 

FIRST COFFEE BREAK

אתה יודע שהקפה הראשון של הבוקר חייב להיות במקום הקבוע שלך, עם או בלי עיתון, אבל בשקט, דקה לנקות את הראש לפני שהיום מתחיל. את ההפסקה הנחוצה הזאת כדאי לעשות בנוחות. אמרת נוחות, אמרנו טוטאל לוק דנים. היינו משלבים בין מכנסיים העשויים מכותנה איכותית, מעט אלסטיים לבין חולצת דנים מכופתרת העשויה בטכנולוגיית non iron, מעל חולצת טישרט לבנה. טכנולוגיית ה- non-iron מאפשרת לך בעצם להישאר עם החולצה לאורך היום מבלי שתתקמט ותיאלץ לגהצה. מדובר בפריט חובה לאנשים העובדים בעבודות משרדיות ומבלים את מרבית זמנם בישיבה.

LAST MINUTE ARRANGMENT

יש לך יום עמוס אבל נזכרת שאתה חייב לקפוץ לכמה סידורים חשובים, אז החלטת לקחת שניה הפסקה ולצאת מהמשרד. בחוץ קר והשמש מלטפת, אתה מתענג על כמה דקות של הליכה משוחררת וחושב לעצמך.. כמה יפה העיר באמצע היום.

נוחות ואלגנטיות לא מתפשרות לא מחייבות אותך להתלבש פורמאלי מדי. לדוגמא, מכנסי 5 כיסים בגזרה ישרה וסריג בגזרת פולו, שברכיסת רוכסן יכול להפוך לגולף נעים ומחמם, יכולים להעניק לך בדיוק את לוק הקז'ואל והלא מתאמץ המבוקש אך גם אלגנטי ומשובח להפליא. 

HEADING TO A MEETING

אתה מהגברים האלו שכשמסתכלים עליהם מתנהלים בעיר, זה ברור, איכשהו, שהם בדרך לפגישה חשובה – משהו בלוק הכללי משדר קור רוח ובטחון עצמי גבוה. הפגישה חשובה אך לא פורמאלית מדי ואתה מתלבט מה ללבוש, אנחנו היינו בוחרים עבורך מכנסי ג'ינס אפורים, סריג סופימה נעים ומעליו מעיל צמר הארוך, בעל צווארון מחויט שצועק איכות ואלגנטיות.

REVIEWING TOMORROW'S SCHDEUAL

סוף יום. שניה לפני שמפנה קצת זמן לעצמך, אתה משקיע עוד דקה או שתיים כדי לעבור על מטלות היום הבא. כך זה בתפקודים ניהוליים, העבודה לא באמת נגמרת. מלתחת הבגדים שלך, לצד היותה מחויטת ואלגנטית, חשוב מאוד שתהיה איכותית ונוחה. בגדים נוחים מאפשרים לך את השקט הנפשי להתמודד עם הלחצים הטבעיים מהסביבה. הם משקיטים אפיק אחד ומאפשרים לך להתעסק באחר. דוגמא ללוק שכזה הינם מכנסיים סמי מחויטים מבד אלסטי, המאפשר התנהלות נוחה, משולבים עם חולצה מכופתרת משובצת בטכנולוגיית non iron.

 

TIME TO RELAX

נגמר היום. סגרת את המחשב, הטלפון מצלצל, יוצאים הערב ובשנייה הראש כבר במקום אחר.. אתה נושם שניה את היום שהיה, נרגע, סופג את הכל ומתלבט אם להחליף בגדים, ותוך כדי מחשבות, אתה מחליט שאין סיכוי שתצא אם תחליף בגדים עכשיו. מכנסי צ'ינו במראה מחויט וחולצת פולו בעלת רוכסן יוקרתי הם פריטים קלאסיים ליום עבודה ארוך, שיכולים להמשיך איתך לדרינק עם החברים בערב, לוק מנצח ללא כל ספק.

 


 

אתה נראה מעולה, 

אז מה לובשים מחר?

 

סגור
Loading
Go back to %1