מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
כצרכנים מנוסים, התרגלתם לשאול את עצמכם סט קבוע וצפוי של שאלות - האם הבגד במידה שלכם? האם הוא יפה ומחמיא לכם? מה מחירו? וכדומה. אבל, מתי בפעם האחרונה שאלתם את עצמכם, או עצרתם להבין מאילו בדים הבגד עשוי? האם תהיתם לגבי הטכנולוגיות שהשתמשו בהן על מנת ליצור את הבגד? האם הסתכלתם על הבטנות והפרטים הקטנים שעושים את הבגד? אנחנו מהמרים שלא.

מאחורי הבגדים קיים מארג טכנולוגי שלם, אשר משרת ומסייע לעולמות האופנה להתאים את הבגדים שאנו רוכשים ולובשים לחיי היום יום שלנו, לאקלים בו אנו חיים ולהופכם לעמידים לאורך זמן. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתוך המארג הנ"ל הינו מרכיב בחירת הבדים, האופן בו הבד נופל על הגוף, היכולת שלו לעבור אינספור כביסות, להתגהץ בקלות ובמקביל לשמור על איכויותיו לאורך זמן.

 

אז בואו נכיר יחד את הבדים והאיכויות מהם מורכבים הבגדים שלנו.טנסל

טנסל הינו בד מעשה ידי אדם, אשר פותח על ידי החברה האוסטרית Lenzing. הוא מיוצר מעצי אקליפטוס, אשר גדלים במהירות, ללא צורך בהשקיה מרובה או שימוש בחומרי הדברה ודשנים. סיבי הבד חזקים מאוד ועל כן הבד המתקבל הינו בעל כושר עמידות גבוה, כלומר עמיד לאורך זמן ועובר כביסות בצורה טובה. הוא סופח לחות ועל כן, יש לו מגע קריר ומלטף על הגוף. מרבים לערבב אותו עם בדים אחרים כגון כותנה וצמר על מנת לשפר את איכותם ורכותם.

 

 

 

פשתן

 

בד הפשתן מלווה את האדם משחר ההיסטוריה, הוא ניחן בכל כך הרבה תכונות חיוביות אשר הופכות אותו לאידאלי ללבוש, בטח במזג אוויר ים תיכוני. בד הפשתן מייצר שכבת בידוד טבעית בין הגוף לאוויר החם, הודות לצורת האריגה ואורכם של הסיבים. באזורים חמים ולחים, יכולת הבידוד הגבוהה של הבד, המעניקה ללובש תחושה קרירה ונעימה הופכת אותו לשימושי מאוד ועל כן לפופולארי יותר. כמו כן, בזכות חוזק הסיבים וצפיפות האריגה, בד הפשתן חזק יותר מהכותנה ועמיד לאורך זמן רב יותר. חוזקו של הבד משרת את הבגד והופך אותו לעמיד לשנים רבות.

SHOP LINEN>


כותנה סופימה

זן נדיר יחסית של כותנה הגדלה בארה"ב. בניגוד לכותנה רגילה, סיביה של כותנת סופימה ארוכים מהממוצע מה שמאפשר לקבל חוט חזק, חלק, רך ובעל יכולות גבוהות של שימור צבע. כמובן שמדובר בכותנה סרוקה שהיא תו תקן לאיכות בלתי מתפשרת.

Non-Iron

טכנולוגיית ה- Non-Iron גורמת לבדי כותנה במהלך תהליך הייצור לעבור הקשחה וריכוך תחת תנאי בקרה מיוחדים. בתום התהליך, הבדים המתקבלים יכולים לעבור כביסה וייבוש כשהם נותרים חלקים לגמרי, ללא צורך בגיהוץ.

SHOP NON IRON>סגור
Loading
Go back to %1